7.4 C
Zielona Góra
wtorek, 23 kwietnia, 2024

Charytatywny Bieg Dobrych Mikołajów przed nami!

Wiadomości

Charytatywny Bieg Dobrych Mikołajów to coroczna impreza charytatywna organizowana przez Radosława Brodzika. Sprawdź, kiedy start imprezy i dla kogo tym razem prowadzona jest zbiórka!

8. Charytatywny Bieg Mikołajów – kiedy i gdzie?

8. edycja Charytatywnego Biegu Dobrych Mikołajów odbędzie się 4 grudnia. Uczestnicy akcji wystartują ze stadionu MOSIR przy ulicy Wyspiańskiego 59, o godzinie 12.00. Cała trasa wynosi 6 km i prowadzić będzie przez leśne ścieżki Parku Poetów w Zielonej Górze i zakończy się na linii startu. Limit czasu przewidziany na pokonanie całego dystansu to 90 minut. Uczestnicy będą mogli pokonać trasę biegiem, marszem lub z użyciem kijów nordic walking. Ponadto osoby biorące udział w biegu, zobowiązane się do zapoznania z pełną trasą – organizatorzy udostępnią ślad trasy w formacie gpx, zainteresowanym.

Ponadto w ramach wydarzenia, zostanie przeprowadzony dziecięcy 8. Charytatywny Bieg Małego Mikołaja w kategoriach:

  • 2-3 lata – 100 metrów,
  • 4-7 lat – 200 metrów,
  • 8-11 lat – 400 metrów (czyli jedno okrążenie),
  • 12-15 lat – 800 metrów (2 okrążenia)

Start biegu dziecięcego planowany jest na godzinę 10.50.

Na stanowiskach partnerów wydarzenia, będzie można zakupić domowe wypieki, gorące napoje oraz świąteczne rękodzieła. Pieniądze ze sprzedaży trafią na cele charytatywne.

Tegoroczny Bieg Dobrych Mikołajów, dedykowana jest zbiórce środków finansowych wspierających leczenie i rehabilitację Oli Dżygi – śmiałej 10latki z Zespołem Downa.

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)