23.5 C
Zielona Góra
czwartek, 18 lipca, 2024

Od kanapowca do peletonowca – rusza cykl rajdów rowerowych!

Wiadomości

Od kanapowca do peletonowca, to propozycja aktywnego spędzania czasu od KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego. Pierwszy rajd rowerowy z nowego cyklu, ma rozpocząć się w sobotę 30 października 2021r. o godz. 12.00. Trasa licząca 30 km powiedzie od CRS do mostu w Cigacicach – i z powrotem.

Od kanapowca do peletonowca – rajd dla wszystkich

Rajd organizowany przez KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego dedykuje się wszystkim zainteresowanym miłośnikom rowerowych podróży. Oznacza to, że nie ma granic wiekowych, ani też podziału na profesjonalistów i amatorów. Do rajdu włączyć się może każdy, kto ma na to ochotę. Organizatorzy dopasują tempo jazdy do grupy. Poza rowerem, obowiązkowe jest zabranie na rajd, kasku. To wymóg konieczny aby bezpiecznie ruszyć w trasę.

Od kanapowca do peletonowca to planowany cykl rajdów. 30 października nastąpi pierwsza wspólna trasa, a kolejne planowane są dwa razy w tygodniu.

Zobacz również: Zielonogórskie ścieżki rowerowe – trasy – Zielonogórski Portal Informacyjny (zielonogorski.pl)

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)