-5 C
Zielona Góra
poniedziałek, 4 grudnia, 2023

Bieg Jeża – przed nami VIII edycja biegu na rzecz bezdomnych zwierząt

Wiadomości

Bieg Jeża VIII został zapowiedziany przez organizatorów. Już 13 listopada o godz.9:00 w Parku Tysiąclecia rozpocznie się spotkanie miłośników biegania i zwierząt. Bieg Jeża to wydarzenie, którego celem jest zebranie najpotrzebniejszych artykułów dla podopiecznych ze Schroniska dla Zwierząt OTOZ Animals.

Bieg Jeża – ruszyły zapisy

Chętni mogą zapisywać się na stronie organizatora na tegoroczne biegi. Ilość miejsc ograniczona. Uczestników wydarzenia obowiązują wpisowe, które zostaną przekazane na zakup niezbędnych produktów dla zwierząt. Dodatkowo, jak co roku, prowadzona będzie zbiórka wszelkich artykułów, które są potrzebne podopiecznym schroniska. Po biegu dla dorosłych, ruszy także Mini Bieg Jeża – dla najmłodszych uczestników. Szczegółowe informacje i zasady wydarzenia, na stronie organizatora.

Zbiórka dla zwierząt

Głównym celem wydarzenia, jest zebranie wsparcia finansowego i materialnego na rzecz zwierząt. Co w takim razie można przynosić na wydarzenie?

  • Karma w puszkach: dla psów i kotów, juniorów, seniorów, sterylizowanych, karma specjalistyczna.
  • Karma sucha, w tym junior dla kotów i psów; a także „sucha drobna” dla dorosłych psów małych ras; dla seniorów, a także wszelkiego rodzaju karma specjalistyczna dla psów i kotów.
  • Smakołyki dla psów i kotów.
  • Koce (schronisko nie przyjmuje kołder i poduszek puchowych, bo psiaki rozgryzają to i połykają puch).
  • Grube i mocne smycze, obroże, szelki.

Ponadto, w trakcie wydarzenia będzie można zakupić od SKGW – Zielonogórskie bezdomniaki naszą miłością, rozmaite zabawki dla psów, kotów, a także kosmetyczki, czapki, szaliki i plecaki z motywem zwierzęcym.

Szczegółowe informacje i zasady Biegu Jeża na stronie organizatora.

Bieg Jeża organizują:

Arkadiusz Dąbrowski, Medyczne Studium Zawodowe w Zielonej Górze, Radosław Brodzik, Stowarzyszenie „Zielona Góro Zacznij Biegać”, Miejskie Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt – OTOZ Animals.

- Reklama -

Wydarzenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOMETanie noclegi Zielona Góra

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)