-5 C
Zielona Góra
poniedziałek, 4 grudnia, 2023

Weekend w Zielonej Górze. Co będzie się działo?

Wiadomości

Weekend w Zielonej Górze niesie ze sobą kilka wartych uwagi eventów. Znajdzie się tutaj propozycja dla rodzin, ale także dla tych, którzy zapragną świętować nieco bardziej hucznie. Zobacz, co ciekawego czeka nas w nadchodzących dniach (9-10 października).

Sobota w Zielonej Górze

Już w sobotę (9 października) o godzinie 14.00 na terenie Muzeum Etnograficznego w Ochli, rozpocznie się „Pierwszy Lubuski Oktoberfest”. Impreza potrwa do niedzieli. To jednak nie jedyna propozycja nadchodzącej soboty. Dla miłośników książek Biblioteka Norwida organizuje Noc Bibliotek, pod hasłem „Czytanie wzmacnia”. To event przeznaczony głównie dla dzieci w wieku szkolnym do 14 r.ż. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19.00 w Centrum Bibliotecznym dla Dzieci i Młodzieży (Al. Wojska Polskiego 9). Natomiast Nadleśnictwo Zielona Góra i Nadleśnictwo Przytok zapraszają na wspólne sadzenie lasu. Wydarzenie „Posadźmy razem las” odbędzie się w godz. 9:00-13:00, w pobliżu Aeroklubu Zielona Góra Przylep, w okolicy ul. Strażackiej.

Weekend w Zielonej Górze: Niedziela

Propozycją na niedzielę (10 października) jest „Piknik Rodzinny” z okazji Światowego Dnia Wcześniaka. W ramach pikniku przewidziano ognisko z kiełbaskami, animacje z Bańko Ulą, a także kawę i słodki poczęstunek. Wydarzenie odbędzie się w godzinach 11-15 na terenie WOSIR w Drzonkowie (ul. Olimpijska 20). Jeśli zorganizowane wydarzenia nie budzą Twojego zainteresowania, sprawdź naszą propozycje miejsc do odwiedzenia na weekend w Zielonej Górze i okolicach.

- Reklama -

Wydarzenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOMETanie noclegi Zielona Góra

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)