13.3 C
Zielona Góra
wtorek, 30 maja, 2023

Weekend w Zielonej Górze. Co będzie się działo?

Wiadomości

Weekend w Zielonej Górze niesie ze sobą kilka wartych uwagi eventów. Znajdzie się tutaj propozycja dla rodzin, ale także dla tych, którzy zapragną świętować nieco bardziej hucznie. Zobacz, co ciekawego czeka nas w nadchodzących dniach (9-10 października).

Sobota w Zielonej Górze

Już w sobotę (9 października) o godzinie 14.00 na terenie Muzeum Etnograficznego w Ochli, rozpocznie się „Pierwszy Lubuski Oktoberfest”. Impreza potrwa do niedzieli. To jednak nie jedyna propozycja nadchodzącej soboty. Dla miłośników książek Biblioteka Norwida organizuje Noc Bibliotek, pod hasłem „Czytanie wzmacnia”. To event przeznaczony głównie dla dzieci w wieku szkolnym do 14 r.ż. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19.00 w Centrum Bibliotecznym dla Dzieci i Młodzieży (Al. Wojska Polskiego 9). Natomiast Nadleśnictwo Zielona Góra i Nadleśnictwo Przytok zapraszają na wspólne sadzenie lasu. Wydarzenie „Posadźmy razem las” odbędzie się w godz. 9:00-13:00, w pobliżu Aeroklubu Zielona Góra Przylep, w okolicy ul. Strażackiej.

Weekend w Zielonej Górze: Niedziela

Propozycją na niedzielę (10 października) jest „Piknik Rodzinny” z okazji Światowego Dnia Wcześniaka. W ramach pikniku przewidziano ognisko z kiełbaskami, animacje z Bańko Ulą, a także kawę i słodki poczęstunek. Wydarzenie odbędzie się w godzinach 11-15 na terenie WOSIR w Drzonkowie (ul. Olimpijska 20). Jeśli zorganizowane wydarzenia nie budzą Twojego zainteresowania, sprawdź naszą propozycje miejsc do odwiedzenia na weekend w Zielonej Górze i okolicach.

- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

o Zielonej