22.4 C
Zielona Góra
niedziela, 19 maja, 2024

Wycieczka z PTTK na Kaziuki. Pierwsza piesza wędrówka w kwietniu

Wiadomości

Wycieczka z PTTK, czyli „Nie siedź w domu – wędruj z nami” to cotygodniowe piesze wędrówki dla wszystkich miłośników dalekich spacerów. Najbliższy spacer z PTTK Zielona Góra już w niedzielę (3 kwietnia).

Wycieczka z PTTK na jarmark w Ochli

Tym razem PTTK zaprasza na 7 kilometrowy spacer po Ochli, gdzie uczestnicy wędrówki będą mogli skorzystać z licznych atrakcji organizowanych przez Muzeum Etnograficzne w Ochli – czyli Kaziuki 2022. Zbiórka uczestników wędrówki planowana jest z Centrum Przesiadkowego w Zielonej Górze, gdzie autobusem linii 27 odjeżdżającym o godz. 8.22, wspólnie dojadą do Ochli. Spacer obejmować będzie zarówno Kaziuki, Ochlę jak i jej okolicę. Planowany powrót autobusem MZK linii 27 – w godzinach: 12.14, 13.14, 14.14 lub później w zależności od indywidualnych potrzeb uczestników. Cena biletu autobusowego w jedną stronę – 3 zł. Wstęp na teren muzeum 10zł.

Wycieczkę poprowadzi Anna Szpręglewska.

Nie siedź w domu – wędruj z nami to cykl finansowany ze środków miasta Zielona Góra.

Sandra Stempniewska
Sandra Stempniewska
Witajcie zielonogórzanie! Nazywam się Sandra Stempniewska i jestem redaktorką portalu www.zielonogorski.pl. Mieszkam w Zielonej Górze od urodzenia i uwielbiam to miasto. Skończyłam studia pedagogiczne na Uniwersytecie Zielonogórskim, jestem autorką książki, opowiadań oraz publikacji naukowych i felietonów. Na portalu piszę dla Was artykuły, które pozwolą Wam być na bieżąco ze zmianami w naszym mieście – od inwestycji, poprzez remonty, wydarzenia oraz akcje społeczne. Dostarczam również informacji na temat historii miasta, jego zabytków, atrakcji turystycznych i kulturalnych oraz najważniejszych miejsc na mapie Zielonej Góry. Znajdziecie tutaj również przewodniki na temat komunikacji i środków transportu dostępnych na terenie miasta oraz jego okolic. Mam nadzieję, że portal zielonogorski.pl będzie dla Was przyjemnym miejscem, do którego będziecie wracać każdego dnia!
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)