14.4 C
Zielona Góra
środa, 19 czerwca, 2024

Pumptruck na Chynowie. Miasto realizuje kolejne zadanie z Budżetu Obywatelskiego

Wiadomości

Pumptruck na Chynowie ma powstać już niedługo. Miasto ogłosiło przetarg na realizację zadania. Przypominamy, że zadanie Przyjazny i Sportowy Chynów zdobyło największą liczbę głosów w Budżecie Obywatelskim 2021.

Pumptruck na Chynowie

Miasto opublikowało zamówienie na budowę toru rowerowego typu pumptruck w ramach zadania Przyjazny i Sportowy Chynów. Co powstanie w ramach inwestycji? Przede wszystkim będzie ona dopasowana do potrzeb wszystkich użytkowników, będzie odpowiednio dostępna dla osób z niepełnosprawnością. Powstaną dwa tory: jeden dla dzieci (długość toru: 50,0 mb), drugi dla młodzieży (długość toru: 129,0 mb). Obie nawierzchnie będą wykonane z betonu asfaltowego. Pojawią się także elementy małej architektury, jak ławki, kosz na odpady, stojak na rowery oraz tablica informacyjna. Tor rowerowy powstanie przy ul. Chynów – Tęczowej. Na oferty realizacji zadania, miasto czeka do 3 stycznia 2022r.

Przypominamy, że ruszył już Budżet Obywatelski 2022 – część wniosków, które zakwalifikowały się do dalszego etapu, już znamy. Zobacz: Budżet Obywatelski 2022: Znamy listę zadań

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)