1.1 C
Zielona Góra
środa, 29 marca, 2023

Pumptruck na Chynowie. Miasto realizuje kolejne zadanie z Budżetu Obywatelskiego

Wiadomości

Pumptruck na Chynowie ma powstać już niedługo. Miasto ogłosiło przetarg na realizację zadania. Przypominamy, że zadanie Przyjazny i Sportowy Chynów zdobyło największą liczbę głosów w Budżecie Obywatelskim 2021.

Pumptruck na Chynowie

Miasto opublikowało zamówienie na budowę toru rowerowego typu pumptruck w ramach zadania Przyjazny i Sportowy Chynów. Co powstanie w ramach inwestycji? Przede wszystkim będzie ona dopasowana do potrzeb wszystkich użytkowników, będzie odpowiednio dostępna dla osób z niepełnosprawnością. Powstaną dwa tory: jeden dla dzieci (długość toru: 50,0 mb), drugi dla młodzieży (długość toru: 129,0 mb). Obie nawierzchnie będą wykonane z betonu asfaltowego. Pojawią się także elementy małej architektury, jak ławki, kosz na odpady, stojak na rowery oraz tablica informacyjna. Tor rowerowy powstanie przy ul. Chynów – Tęczowej. Na oferty realizacji zadania, miasto czeka do 3 stycznia 2022r.

Przypominamy, że ruszył już Budżet Obywatelski 2022 – część wniosków, które zakwalifikowały się do dalszego etapu, już znamy. Zobacz: Budżet Obywatelski 2022: Znamy listę zadań

- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

o Zielonej