26.4 C
Zielona Góra
piątek, 19 lipca, 2024

Różowy Marsz już dziś w Zielonej Górze. Marszałek Polak jest inicjatorką akcji

Wiadomości

Różowy Marsz przejdzie dziś (28 października) ulicami Zielonej Góry. Start planowany jest na godzinę 15.00 spod zielonogórskiego ratusza, zaś meta nastąpi przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego. Tam na uczestników marszu czekać będzie słodki poczęstunek.

Różowy marsz co to takiego?

Różowy Marsz nawiązuje do akcji październik miesiącem Walki z Rakiem Piersi. Marsz jest symbolicznym wsparciem dla osób zmagających się z chorobą. Ponadto zwraca uwagę na konieczność wykonywania regularnych badań profilaktycznych, a także popularyzuje wiedzę na temat raka piersi. Osoby, które zdecydują się wesprzeć akcję i przyjdą na marsz, otrzymają od organizatorów różowe parasolki lub różowe apaszki. Różowy jest kolorem symbolizującym walkę z rakiem piersi. Inicjatorką marszu jest Elżbieta Anna Polak Marszałek Województwa Lubuskiego.

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)