24.4 C
Zielona Góra
czwartek, 16 maja, 2024

Unboxall – Paweł Smektalski lubuski youtuber zwyciężył na Fame MMA!

Wiadomości

Unboxall, czyli youtuber Paweł Smektalski z kanału Unbox, zwyciężył na Fame MMA – walkach celebrytów. Kim jest The Unboxall i z czego zasłynął w internecie? Zobaczcie!

Unboxall – Lubuszanin pokonał przeciwnika w Fame MMA

Paweł „Unboxall” Smektalski, pochodzi z Kostrzyna nad Odrą. Jego kanał na youtube posiada ponad 1,6 mln subskrybentów. Znajdziemy tam głównie filmy z otwieraniem w nietypowy sposób paczek od widzów, ale także testy rozmaitych produktów oraz ich recenzje – wszystko to realizowane w bardzo niebanalny sposób. Podczas gali Fame MMA w Gliwicach, Smektalski pokonał po trzech rundach w formule K-1, Sergiusza „Nitro” Górskiego. Sergiusz Górski, to jeden z popularniejszych twórców internetowych, znany szerszej publiczności na twitterze oraz youtubie. Fame MMA, choć cieszy się popularnością wśród widzów, jest bardziej rozrywką niż profesjonalnymi zawodami sportów walki.

Po wygranej walce Unboxall podziękował widzom za wsparcie i zapowiedział powrót do realizacji kolejnych filmów na swoim kanale.

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)