26.4 C
Zielona Góra
piątek, 19 lipca, 2024

Zielonogórskie Szperowisko znów otwarte – tu znajdziesz coś dla siebie

Wiadomości

Zielonogórskie Szperowisko ponownie zostanie otwarte dla szperających już 20 listopada w godz. 9.00-15.00 przy ul. Wrocławskiej 73. Jeśli jeszcze nie słyszeliście o inicjatywie ZGK w Zielonej Górze, przeczytajcie koniecznie, czym jest Szperowisko.

Zielonogórskie Szperowisko – nowy dom dla starych rzeczy

Zielonogórskie Szperowisko to inicjatywa Zero Waste (czytaj więcej: Zero Waste – niczego nie zmarnuję – jogalifestyle.com). Jej celem jest znalezienie domu dla przedmiotów, które nam się już nie przydadzą – ale komuś innemu już tak. Do Szperowiska można zgłaszać przedmioty, które chcemy oddać, ale także te, których sami poszukujemy. Co jakiś czas Zielonogórski Zakład Gospodarki Komunalnej, otwiera Szperowisko przy ul. Wrocławskiej 73, a mieszkańcy mogą przyjść i wybrać dla siebie te przedmioty, których potrzebują. Podczas najbliższej inicjatywy otwartego Szperowiska będzie można znaleźć m.in.: naczynia, meble, garnki, wózki dziecięce, akcesoria dziecięce i wiele więcej. Więcej na szperowisko.zgora.pl

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)