13.4 C
Zielona Góra
środa, 19 czerwca, 2024

KAS dokonała przeszukania magazynów logistycznych w województwie lubuskim. Zabezpieczyła elektryczne rowery.

Wiadomości

Lubuska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) podjęła decyzję o przeszukaniu czterech magazynów logistycznych na terenie województwa lubuskiego, po otrzymaniu informacji o nielegalnym procederze od Europejskiego Urzędu ds. Zwalczania Nadużyć Finansowych (OLAF).

Akcja KAS w Zielonej Górze
Akcja KAS w Zielonej Górze. Zdjęcie: KAS Zielona Góra

Akcja KAS w Zielonej Górze

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z lubuskiej KAS przeszukali cztery magazyny w Słubicach i w Świecku. Zabezpieczono 20 tys. rowerów elektrycznych wyprodukowanych na Dalekim Wschodzie.  Udział w akcji wzięło 35. funkcjonariuszy.  

Jednoślady trafiły nielegalnie na europejski obszar celny bez opłaty cła i podatku. Rowery elektryczne były sprzedawane na różnych platformach zakupowych i wysyłane bezpośrednio z magazynów logistycznych do klientów.

Gdyby rowery trafiły do sprzedaży szacowane straty budżety państwa wyniosłyby ponad 46 mln zł.

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)