12.4 C
Zielona Góra
niedziela, 3 marca, 2024

Biblioteka Norwida zaprasza do świata Harry’ego Pottera

Wiadomości

Biblioteka Norwida i mediateka Góra Mediów zapraszają miłośników młodego czarodzieja do wzięcia udziału w wydarzeniu „Harry Potter i Magiczna Biblioteka”. Jest to konkurs wiedzy o książce „Harry Potter i Kamień Filozoficzny” przeznaczony dla uczniów klas VI i VII Szkoły Podstawowej.

Biblioteka Norwida jak Hogwart

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wypełnienie karty zgłoszeniowej dostępnej na stronie Biblioteki Norwida. Klasy, które chcą zmierzyć się w magicznym konkursie, muszą przejść przez pierwszy etap zmagań. Ich zadaniem jest napisać uzasadnienie do hasła „Dlaczego Wasza klasa jest magiczna i wyjątkowa!”. Biblioteka przyjmuje zgłoszenia do 5 listopada 2021r. Jury w skład, którego wejdą bibliotekarze, ocenią nadesłane prace i zaproszą do kolejnego etapu konkursu reprezentacje 4 klas. Biblioteka Norwida opublikuje wyniki na swoich stronach internetowych i w mediach społecznościowych. Trzyosobowe drużyny zmierzą się w finałowym zmaganiu, które odbędzie się w Bibliotece Norwida w Zielonej Górze dnia 16 listopada o godz. 10.00. W konkursie składającym się z konkurencji tekstowych, ruchowych i audiowizualnych trzeba będzie wykazać się wiedzą dotyczącą książki „Harry Potter i Kamień Filozoficzny.

- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOMETanie noclegi Zielona Góra

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)