6.5 C
Zielona Góra
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

Joanna Brodzik w Zielonej Górze. Aktorka zadebiutuje jako… pisarka

Wiadomości

Joanna Brodzik, aktorka urodzona w Krośnie Odrzańskim popularność zyskała dzięki roli w serialu Kasia i Tomek. Później pojawiły się takie produkcje, jak Magda M., Nigdy w Życiu, Jasne Błękitne Okna, czy Dom nad rozlewiskiem. Aktorka przyjeżdża do Zielonej Góry, aby tym razem opowiedzieć o swojej… książce kulinarnej.

Joanna Brodzik: Umami. Opowieści i przepisy

Umami. Opowieści i przepisy to debiutancka książka kulinarna Joanny Brodzik. Aktorka dzieli się tam swoimi ulubionymi przepisami, takimi jak:

  • schab z jałowcem,
  • rosół ratunkowy dobry na wszystko,
  • kleftiko pachnące Cyprem,
  • pilaw z jagnięciny i kaszy jaglanej,
  • tadżin z makreli,
  • przepyszny tort Jadziny,

Nie jest to zwykła książka kucharka, ale taka która obfituje w opowieści o kontynentach i ich kulinarnych zasługach. Ogrom ciekawostek o takich odkrywcach, jak Krzysztof Kolumb czy Marco Polo, z pewnością zaspokoi ciekawość tych, którzy lubią smaczki historyczno-kulinarne.

Spotkanie autorskie z Joanną Brodzik odbędzie się dziś (czwartek 2.12.2021r) w Bibliotece Norwida w Sali im. Janusza Koniusza, o godz. 18.00.

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)