22.4 C
Zielona Góra
czwartek, 16 maja, 2024

Galerie handlowe w Zielonej Górze. Powstają kolejne w mieście!

Wiadomości

Galerie handlowe w Zielonej Górze, powstają coraz częściej w sąsiedztwie osiedli. Głównie tych, których mieszkańcy przez długi czas nie mieli w bliskiej odległości potrzebnych marketów. Teraz to się zmienia, a na kolejnych osiedlach powstają galerie handlowe.

Galerie handlowe w Zielonej Górze: osiedle Kaszubskie

Budowa galerii handlowo-usługowej przy osiedlu Kaszubskim rozpoczęła się pod koniec 2020 roku. Termin zakończenia inwestycji, planowany na połowę tego roku, niestety uległ opóźnieniu ze względu na koronawirusa. Tymczasem trwają już prace wykończeniowe i właśnie powstaje parking przed obiektem. Mieszkańcy będą mogli skorzystać ze sklepów spożywczych, ale także salonu gier Totalizatora Sportowego, czy sklepu z odzieżą, produktami kosmetycznymi, biżuterią i artykułami papierniczymi. Każdy sklep oraz punkt usługowy będzie posiadał dwa wejścia, dzięki czemu galeria nie będzie zamykana podczas kolejnych, ewentualnych obostrzeń.

Szosa Kisielińska zyska park handlowy

Stop Shop to galeria handlowa, która powstaje przy Szosie Kisielińskiej, pojawią się tam takie sklepy, jak m.in.: Sinsay, Martes Sport, Kakadu oraz Tedi. Park handlowy zajmie powierzchnię 6,6 tys. mkw, a jego planowane otwarcie przewidziane jest na wiosnę 2022 roku. Obecnie trwa również przebudowa Szosy Kisielińskiej w okolicach ronda Orląt Lwowskich, co pozwoli na łatwiejszy dojazd do galerii handlowej. Budowa nowej trasy powinna zakończyć się do 31 marca 2022.

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)