12.4 C
Zielona Góra
niedziela, 3 marca, 2024

Sześcian Prawdy w Zielonej Górze. Akcja bez cenzury zaszokuje mieszkańców. Zobacz!

Wiadomości

Sześcian Prawdy, czyli Cube of Truth odbędzie się już 8 stycznia w godz. 12.00-14.00 na ulicach Zielonej Góry. To akcja aktywistów walczących o prawa zwierząt, której celem jest uwrażliwienie na krzywdę zwierząt.

Sześcian Prawdy w Zielonej Górze

Akcja Cube of Truth odbywa się regularnie i na całym świecie. Aktywiści ustawieni w sześcian, najczęściej pośrodku ruchliwego deptaka, trzymają w ręce urządzenia odtwarzające brutalne nagrania wideo z hodowli zwierząt i ubojni. Celem akcji jest wywołanie w widzach poczucia odpowiedzialności za krzywdę zwierząt, poprzez zobaczenie nieocenzurowanego nagrania brutalności, jakiej dopuszcza się człowiek względem zwierząt. Performance służy również przekonaniu mieszkańców o wartości diety roślinnej, która pozwala uchronić zwierzęta przed męczarnią.

Dołącz do Sześcianu Prawdy

Jeśli chcesz wziąć udział po drugiej stronie akcji, czyli wspierać ją poprzez aktywny udział, masz taką możliwość. Sześcian Prawdy poszukuje wolontariuszy, którzy wezmą udział w zielonogórskiej akcji. Wystarczy, że przyjdziesz 8 stycznia przed godziną 12.00 przed Pomnik Bachusa z naładowanym laptopem lub tabletem, jeśli taki posiadasz. Koniecznie załóż czarne ubrania, które nie posiadają zbędnych napisów, czy logo. Organizatorzy zapewniają maski Anonymous, znaki oraz kartki.

Więcej informacji na wydarzeniu FB: Cube of Truth: Zielona Góra: January

- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOMETanie noclegi Zielona Góra

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)