22.4 C
Zielona Góra
niedziela, 19 maja, 2024

Most w Cigacicach będzie otwarty w tym miesiącu!

Wiadomości

Most w Cigacicach już od dwóch lat jest w przebudowie. Początkowo remont miał zakończyć się w listopadzie ubiegłego roku, następnie przesunięto termin oddania prac na styczeń, ale i tym razem pojawiły się komplikacje. Wygląda jednak na to, że jeszcze w tym miesiącu będziemy mogli przejechać przez wyremontowany most.

Most Cigacicach prawie gotowy

Mimo wielu opóźnień, mieszkańcy województwa doczekają się otwarcia mostu jeszcze w tym miesiącu. Na dniach ma nastąpić odbiór prac budowlanych i chociaż uroczyste otwarcie planowane jest na kwiecień, to most będzie włączony do ruchu jeszcze w marcu. Opóźnienia w remoncie mostu wynikały głównie z wybuchu epidemii korona wirusa, co wiązało się również z trudnością pozyskiwania materiałów budowlanych. Z powodu zamknięcia fabryk wyniknęły opóźnienia w ich dostawie. Ponadto wpływ na możliwość przeprowadzenia prac, miały warunki pogodowe.

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)