22.4 C
Zielona Góra
niedziela, 19 maja, 2024

Most w Cigacicach – remont znów się przedłuży. Kiedy prace remontowe zakończą się?

Wiadomości

Most w Cigacicach od dwóch lat jest remontowany. Most miał zostać ukończony przed końcem ubiegłego roku, ale prace remontowe zostały przedłużone do stycznia. I w tym przypadku nastąpi opóźnienie.

Most w Cigacicach gotowy w marcu?

Jak informuje Łącznik Zielonogórski, obecnie planowane zakończenie remontu mostu w Cigacicach to koniec marca 2022 roku. Tym razem powodem opóźnienia są warunki pogodowe i niskie temperatury wraz z utrzymującą się wilgocią w powietrzu. Pogoda uniemożliwia wykonywanie niektórych czynności związanych z remontem. Drugim powodem jest epidemia koronawirusa, która dotyka również członków załogi remontującej most, a także opóźnienia w dostawie materiałów, które docierają na budowę m.in. z zagranicy. Niektóre zakłady budowlane są pozamykane lub dostawcy nie mogą nadążyć z realizacją zamówień. Obecnie na moście trwają prace związane z montowaniem oświetlenia i sterowaniem ruchem. Układane są także chodniki z obu stron mostu i nowa ścieżka rowerowa. Czy koniec marca będzie ostateczną datą finału prac remontowych mostu w Cigacicach? Czas pokaże. Mieszkańcy powiatu muszą uzbroić się jeszcze trochę w cierpliwość.

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)