-4.6 C
Zielona Góra
sobota, 2 grudnia, 2023

Most w Cigacicach – remont znów się przedłuży. Kiedy prace remontowe zakończą się?

Wiadomości

Most w Cigacicach od dwóch lat jest remontowany. Most miał zostać ukończony przed końcem ubiegłego roku, ale prace remontowe zostały przedłużone do stycznia. I w tym przypadku nastąpi opóźnienie.

Most w Cigacicach gotowy w marcu?

Jak informuje Łącznik Zielonogórski, obecnie planowane zakończenie remontu mostu w Cigacicach to koniec marca 2022 roku. Tym razem powodem opóźnienia są warunki pogodowe i niskie temperatury wraz z utrzymującą się wilgocią w powietrzu. Pogoda uniemożliwia wykonywanie niektórych czynności związanych z remontem. Drugim powodem jest epidemia koronawirusa, która dotyka również członków załogi remontującej most, a także opóźnienia w dostawie materiałów, które docierają na budowę m.in. z zagranicy. Niektóre zakłady budowlane są pozamykane lub dostawcy nie mogą nadążyć z realizacją zamówień. Obecnie na moście trwają prace związane z montowaniem oświetlenia i sterowaniem ruchem. Układane są także chodniki z obu stron mostu i nowa ścieżka rowerowa. Czy koniec marca będzie ostateczną datą finału prac remontowych mostu w Cigacicach? Czas pokaże. Mieszkańcy powiatu muszą uzbroić się jeszcze trochę w cierpliwość.

- Reklama -

Wydarzenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOMETanie noclegi Zielona Góra

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)