22.4 C
Zielona Góra
niedziela, 19 maja, 2024

Najpopularniejsze imiona w Zielonej Górze w 2021 roku

Wiadomości

Najpopularniejsze imiona w Zielonej Górze w 2021 są już znane. Urząd Stanu Cywilnego, jak co roku przekazuje statystyki dotyczące najczęściej nadawanych imion dla dziewczynek i chłopców w Zielonej Górze. Kto jest liderem 2021 roku?

Najpopularniejsze imiona dla dziewczynek w 2021

W 2020 roku wśród najczęściej nadawanych imion dla dziewczynek były: Maja oraz Zofia, a także Hanna, Julia i Zuzanna. W 2021 roku liderką jest Pola, to imię nadano 30 dziewczynkom. Na podium znalazły się również: Julia (28 razy), Oliwia (28), Maja (27), Lena (25) i Hanna (24). Wśród nietypowych żeńskich imion ubiegłego roku są m.in.: Noemi, Alisa, Illia, Żasmina, Malte.

Najczęściej nadawane imiona dla chłopców w 2021

W roku 2020 najczęściej nadawanymi imionami dla chłopców byli: Jakub, Jan, Aleksander i Leon. W roku 2021 najwięcej, bo aż 31 razy nadano chłopczykom na imię Jan. Popularne były w dalszym ciągu takie imiona, jak: Aleksander (29 razy), Leon (27), a także tym razem Ignacy (26), Jakub (25) oraz Nikodem (25).

Na świat przyszli także chłopcy o oryginalnych imionach, jak: Timur, Timofey, Nico i Mykhailo.

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)