6.4 C
Zielona Góra
wtorek, 23 kwietnia, 2024

Tor przeszkód powstanie w Parku Tysiąclecia

Wiadomości

Tor przeszkód, czyli Klatka Combo OCR & Ninja powstanie w połowie marca 2022 roku w Parku Tysiąclecia. Pomysłodawcą toru jest radny Rafał Kasza, który dwukrotnie brał udział w programie Ninja Warrior Polska.

Tor przeszkód Combo OCR & Ninja

Jak informuje Urząd Miasta w Zielonej Górze, nowe miejsce do ćwiczeń powstanie już w połowie marca. Park Tysiąclecia znajduje się w odpowiedniej na to lokalizacji – blisko centrum miasta, w miejscu dostępnym dla mieszkańców Zielonej Góry. Co takiego powstanie w ramach tajemniczo brzmiącej Klatki Combo OCR & Ninja?

  • Monkey bar prosty,
  • monkey bar skośny,
  • drabinki ruchome,
  • obrotowe nunczaka,
  • obręcze Hot Wheels,
  • drążki do podciągania,
  • chwyty wspinaczkowe
  • rura do pole dance,
  • strefa do kalisteniki i street workout’u.

Dzięki tej inwestycji Park Tysiąclecia będzie nie tylko miejscem rekreacji, spacerów i wypoczynku, ale również miejscem do aktywności fizycznej. To nie jedyne zmiany, które niebawem pojawią się w Parku Tysiąclecia, wraz z nadchodzącą rewitalizacją zostaną wymienione elementy małej architektury, powstanie także ogród zmysłów.

Czytaj więcej: Park Tysiąclecia w Zielonej Górze (Zdjęcia)

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)