14.4 C
Zielona Góra
środa, 19 czerwca, 2024

Rajd Rowerowy Niepodległa VIII – obchody Święta Niepodległości na rowerze

Wiadomości

Rajd Rowerowy Niepodległa VIII to kolejna edycja świętowania Dnia Niepodległości na rowerze. Na wydarzenie zapraszają Muzeum Wojskowe w Zielonej Górze-Drzonkowie, Stowarzyszenie Rowerem do Przodu i Towarzystwo Przyjaciół Lubuskiego Muzeum Wojskowego.

Rajd Rowerowy Niepodległa

Już w najbliższy czwartek (11.11.2021r.) o godz. 11:11 z zielonogórskiego Placu Bohaterów Westerplatte wystartuje białoczerwony rajd rowerowy. Uczestnicy akcji dojadą do Lubuskiego Muzeum Wojskowego w Drzonkowie, gdzie czekać będzie na nich wojskowa grochówka i gorące napoje. To jednak nie wszystkie atrakcje tego dnia. W harmonogramie imprezy m.in.:

  • Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Drogi do Niepodległości”.
  • Wystawa pokonkursowa „Drogi do Niepodległości”.

W wydarzeniu wziąć udział może każdy.
Tego dnia Muzeum Wojskowe będzie czynne od godz. 10 do 16.00.

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)