13.3 C
Zielona Góra
wtorek, 30 maja, 2023

Nowy Park Handlowy w Zielonej Górze. Otwarcie już jutro!

Wiadomości

Nowy Park Handlowy w Zielonej Górze to Green Park, a pierwsze jego sklepy zostaną otwarte już jutro (7.03.2022). Jakie sklepy znajdują się w nowym punkcie handlowym w mieście? Jakie atrakcje przygotowano z okazji wielkiego otwarcia? Sprawdźmy!

Nowy Park Handlowy: Green Park

Nowopowstały Green Park przy ul. Zacisze 16B zaprasza na wielkie otwarcie już jutro o godz. 9.00. W parku handlowym znajdują się takie sklepy, jak: market Dealiz, sklep zoologiczny Kakadu, dyskont Tedi, a także Pepco, Żabka oraz Rossmann. Ponadto znany zielonogórzanom Neonet, który od kilkunastu lat znajdował się przy al. Aleja Wojska Polskiego, przeniósł się do nowego parku handlowego. Powiększony asortyment oraz zwiększona obsługa gotowa jest na nowe otwarcie.

Wielkie otwarcie wielkie promocje

Sklep Dealiz, oferujący artykuły spożywcze, drogeryjne, zabawki, artykuły papiernicze oraz rozmaite artykuły do dekoracji i wyposażenia domu, oferuje pierwszym 100 klientom vouchery na zakupy. Również wspomniany wcześniej Neonet przygotował dla klientów promocje.

Green Park to jednopiętrowy park handlowy o powierzchni 3,5 tys. metrów kwadratowych z przynależnym do niego parkingiem dla klientów.

- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

o Zielonej