12.4 C
Zielona Góra
sobota, 18 maja, 2024

Pogromcy Bazgrołów zapraszają do akcji. Ryneczek „Pod Topolami” potrzebuje wsparcia!

Wiadomości

Wiosna, to ten czas kiedy Pogromcy Bazgrołów ponownie chwytają za pędzle i farby, aby oczyścić miasto ze szpetnych malunków. Tym razem wsparcia mieszkańców ponownie potrzebuje ryneczek „Pod Topolami”, który choć został już raz oczyszczony z bazgrołów, ponownie stał się celem wandali.

Ryneczek „Pod Topolami” potrzebuje Pogromców Bazgrołów

Ryneczek „Pod Topolami” potrzebuje Pogromców Bazgrołów

Ponieważ przy ryneczku nie ma monitoringu, bazgroły ponownie tam zagościły. Jednak Pogromcy Bazgrołów nie poddają się i nie tylko złożyli wniosek do Departamentu Zarządzania Kryzysowego w UM o monitoring, ale również postanowili ponownie oczyścić ściany z bazgrołów. Dlatego potrzebują Waszego wsparcia! Wraz z firmą Sustainalytics, zielonogórscy Pogromcy Bazgrołów zapraszają do wspólnej akcji. Wszyscy, którym zależy na oczyszczeniu ryneczka, a jednocześnie dysponują wolnym czasem otrzymają na miejscu niezbędne narzędzia, które pomogą rozprawić się z malunkami. Pędzle, farby, wałki i rękawiczki będą na Was czekały! Ponadto nie zabraknie miłej atmosfery, humoru i poczucia spełnienia po wykonanej akcji.

Akcja Pogromców Bazgrołów odbędzie się w piątek (19 maja) o godzinie 11:00 przy ryneczku „Pod Topolami”.

Partnerzy akcji:

Miasto Zielona Góra

Sustainalytics

https://adwave.eu/

https://zielonogorski.pl/

https://niezaleznydoradcafinansowy.net/

Organizatorzy:

https://pogromcybazgrolow.pl/

https://soundcore.pl/

Sustainalytics

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)