15 C
Zielona Góra
piątek, 17 maja, 2024

Praca dla medyków z Ukrainy. Szpital zielonogórski zatrudni obcokrajowców

Wiadomości

Praca dla medyków z Ukrainy czeka w Szpitalu Uniwersyteckim w Zielonej Górze. Jedną z form pomocy oferowaną uchodźcom wojennym z Ukrainy, jest pomoc w znalezieniu zatrudnienia. Szpital w Zielonej Górze oraz Szpital w Gorzowie Wielkopolskim, oferuje prace dla medyków z Ukrainy.

Praca dla medyków z Ukrainy Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze

Szpital w Zielonej Górze zatrudni lekarzy, pielęgniarki i położne z Ukrainy. Mile widzianym atutem jest znajomość języka polskiego co najmniej w stopniu podstawowym. Osoby zainteresowane pracą w zielonogórskim szpitalu, proszone są o kontakt osobisty z Działem Zarządzania Zasobami Ludzkimi (budynek S, pokoje 1, 6 i 8) lub pod adresem e-mail: m.babiarczuk@szpital.zgora.pl.

Można skontaktować się również telefonicznie:

  • tel. 68 32 96 218 lub 691 707 845 – kontakt dla wszystkich.
  • tel. 68 32 96 220 – kontakt dla lekarzy.
  • tel. 68 32 96 222 – kontakt dla pielęgniarek i położnych.

Zobacz również: Pomoc dla Ukrainy w Zielonej Górze

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)