25.4 C
Zielona Góra
środa, 7 czerwca, 2023

Czekoladka zamiast kwiatka i Jedność z Ukrainą. Dzień Kobiet w Zielonej Górze

Wiadomości

Czekoladka zamiast kwiatka to coroczna akcja Urzędu Miasta w Zielonej Górze, która organizowana jest z okazji Dnia Kobiet. Prezydent Janusz Kubicki oraz zielonogórscy radni z klubu Zielona Razem, obdarowują zielonogórzanki słodkościami. W tym roku akcja będzie miała dodatkowy charakter.

Czekoladka zamiast kwiatka oraz Jedność z Ukrainą

Już jutro 8 marca, prezydent miasta Janusz Kubicki oraz radni klubu Zielona Razem, od godz. 15:00 w okolicach pomnika Bachusa, będą czekać na zielonogórzanki, aby podarować im słodkie niespodzianki. Tegoroczna edycja „Czekoladki zamiast kwiatka” wzbogacona będzie o akcję charytatywną na rzecz uchodźców wojennych z Ukrainy. Radni będą zbierać datki do puszek, a zebrane pieniądze trafią do Ukraińców, którzy przyjechali do Zielonej Góry, po ataku armii rosyjskiej na ich kraj.

Przypominamy, że w całym mieście, a także województwie lubuskim trwa wielka akcja wsparcia dla uchodźców z Ukrainy. Przygotowaliśmy informacje o aktualnych wydarzeniach związanych z pomocą dla potrzebujących: Pomoc dla Ukrainy w Zielonej Górze.

- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

o Zielonej