20.4 C
Zielona Góra
niedziela, 19 maja, 2024

Czekoladka zamiast kwiatka i Jedność z Ukrainą. Dzień Kobiet w Zielonej Górze

Wiadomości

Czekoladka zamiast kwiatka to coroczna akcja Urzędu Miasta w Zielonej Górze, która organizowana jest z okazji Dnia Kobiet. Prezydent Janusz Kubicki oraz zielonogórscy radni z klubu Zielona Razem, obdarowują zielonogórzanki słodkościami. W tym roku akcja będzie miała dodatkowy charakter.

Czekoladka zamiast kwiatka oraz Jedność z Ukrainą

Już jutro 8 marca, prezydent miasta Janusz Kubicki oraz radni klubu Zielona Razem, od godz. 15:00 w okolicach pomnika Bachusa, będą czekać na zielonogórzanki, aby podarować im słodkie niespodzianki. Tegoroczna edycja „Czekoladki zamiast kwiatka” wzbogacona będzie o akcję charytatywną na rzecz uchodźców wojennych z Ukrainy. Radni będą zbierać datki do puszek, a zebrane pieniądze trafią do Ukraińców, którzy przyjechali do Zielonej Góry, po ataku armii rosyjskiej na ich kraj.

Przypominamy, że w całym mieście, a także województwie lubuskim trwa wielka akcja wsparcia dla uchodźców z Ukrainy. Przygotowaliśmy informacje o aktualnych wydarzeniach związanych z pomocą dla potrzebujących: Pomoc dla Ukrainy w Zielonej Górze.

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)