2.4 C
Zielona Góra
wtorek, 23 kwietnia, 2024

Małgorzata Foremniak gościem Biblioteki Norwida!

Wiadomości

Małgorzata Foremniak, znana aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna będzie gościem Biblioteki Norwida w Zielonej Górze. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek (14 marca) o godz. 18.00 w sali im. Janusza Koniusza w Zielonej Górze.

Małgorzata Foremniak w Zielonej Górze

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze zaprasza na inaugurację nowego cyklu KINO LUBIĘ. Spotkanie z Małgorzatą Foremniak poprowadzi krytyk filmowy i teatralny Łukasz Maciejewski. Wydarzenie odbędzie się w ramach forpoczty Kozzi Film Festiwal – 8(11). Festiwalu Filmu, Teatru i Książki. Spotkanie z aktorką wzbogacą fragmenty filmów z rolami gościa, m.in. Sonata w reż. Bartosza Blaschke. Jest to najnowszy film, w którym aktorka wciela się w postać matki niepełnosprawnego geniusza z Murzasichla. Zdaniem krytyków, to najlepsza dramatyczna rola w karierze Małgorzaty Foremniak.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)