22.4 C
Zielona Góra
czwartek, 16 maja, 2024

Stadion piłkarski w Zielonej Górze! Miasto planuje sportową inwestycje

Wiadomości

Stadion piłkarski w Zielonej Górze ma wsparcie miasta. Jak podaje prezydent Janusz Kubicki na swoim profilu społecznościowym, pierwsze kroki ku realizacji inwestycji zostały już poczynione. Ile kosztować będzie inwestycja i jakie są szanse na jej zrealizowanie?

Stadion piłkarski w Zielonej Górze za 100 mln zł

Dziś (10.11) prezydent Janusz Kubicki, Robert Skowron prezes Lubuskiego Związku Piłki Nożnej i Stanisław Tomczyszyn wicemarszałek Województwa Lubuskiego podpisali list intencyjny. Dokument adresowany jest do Ministerstwa Sportu i dotyczy budowy stadionu piłkarskiego w Zielonej Górze. Szacunkowy koszt inwestycji to 100 mln zł. Magistrat liczy na to, że uda się pozyskać połowę środków z resortu sportu, a drugą część z z budżetu miasta i samorządu Województwa Lubuskiego. Stadion miałby powstać przy ul. Sulechowskiej jako jeden funkcjonujących już tam obiektów sportowych. Czy inwestycja dojdzie do skutku? Czas pokaże. Czy Waszym zdaniem budowa stadionu piłkarskiego to odpowiedni kierunek sportowego rozwoju dla miasta?

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)