14.4 C
Zielona Góra
środa, 19 czerwca, 2024

Urodziny Zielonej Góry: od dziś można głosować na hasło obchodów 800-lecia miasta

Wiadomości

Urodziny Zielonej Góry, czyli jej 800-lecie będziemy obchodzić w 2022 roku. Świętowanie potrwa od Winobrania 2022 do Winobrania 2023, kiedy to miasto obchodzić będzie również 700-lecie otrzymania pełnych praw miejskich. Z tej okazji miasto zdecydowało się ogłosić konkurs dla mieszkańców na hasło obchodów (czytaj więcej: 800-lecie Zielonej Góry!). Teraz przyszedł czas na głosowanie na najlepszą propozycję.

Urodziny Zielonej Góry: wybierz hasło obchodów

Jak informuje Urząd Miasta w Zielonej Górze, od 15(dziś) do 22 listopada można głosować na hasło obchodów urodzin miasta. Z nadesłanych przez mieszkańców propozycji, magistrat wybrał 8, które zostają poddane do głosowania przez mieszkańców. Hasło będzie towarzyszyć jubileuszowi, ale zgodnie z regulaminem nadesłania prac, mogło ono wykraczać poza obchody – i takie też propozycje pojawiły się. Głosować można na jedno z następujących haseł:

  1. ZIELONA enklawa – GÓRA inspiracji
  2. Zielona Góra – tu historia winem się toczy
  3. ZIELONA GÓRĄ!
  4. Zielona Góra – miasto, które łączy
  5. Zielona Góra 1222-2022. Doskonały rocznik!
  6. Miasto jak wino – im starsze, tym lepsze
  7. Zielona Góra lecie obchodzi – wino się chłodzi!
  8. Zielona Góra – z przeszłością w przyszłość

Na swojego faworyta można zagłosować na stronie https://zielonagora.konsultacjejst.pl/

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)