15.4 C
Zielona Góra
poniedziałek, 25 września, 2023

The Droshkoov Theatre – Teatr Muzyczny powstaje w Zielonej Górze

Wiadomości

The Droshkoov Theatre to nowe kulturalne miejsce na mapie Zielonej Góry, ale wykraczające poza schematy klasycznej instytucji kultury. Nie jest to też typowy klub muzyczny. Teatr Muzyczny został założony z inicjatywy miłośników kultury, przyjaciół, których łączy nieszablonowe podejście do artystycznych działań. Już niebawem zielonogórzanie będą mogli poznać The Droshkoov Theatre, którzy – zamierzają obudzić nasze miasto.

The Droshkoov Theatre zaskoczy Zieloną Górę?

Teatr Muzyczny, który powstaje w Zielonej Górze zapowiada innowacyjne podejście do kulturalnej strony miasta. – Z uwagi na fakt, iż nasze zaplecze to zarówno profesjonalnie wyposażona scena główna z widownią, jak i sala taneczno – rozrywkowa z klimatycznym barem, można przyjąć, że jest to jedyne takie miejsce w województwie lubuskim, które łączy te dwa światy – piszą na swojej stronie. Jak dodają, charakteryzują ich 4 kroki.

  • Idea – nieszablonowa kreatywność i chęć zaskoczenia widzów dając im niezapomniane wrażenia.
  • Opieka – czyli jeden stały menadżer prowadzący dane wydarzenie/projekt.
  • Jakość – doświadczeni artyści stawiają na najwyższej jakości widowiska.
  • Wyzwanie – nie ma dla nich rzeczy niemożliwych i lubią wyzwania.

Grand Opening Night premiera Teatru Muzycznego już wkrótce

Zespół Teatru Muzycznego Droshkoov Theatre, składa się z konferansjerów, Dj-ów, muzyków, iluzjonistów, fotografów i operatorów, a także barmanów. Oferują spektakle, eventy i widowiska dla dzieci i dorosłych. Już niebawem zielonogórzanie będą mogli zobaczyć ich pierwszy oficjalny występ. 6 listopada o godzinie. 19.00 odbędzie się Grand Opening Night, czyli wielkie otwarcie w siedzibie teatru (ul. Kręta 11). Obowiązują stroje wieczorowe. Program i bilety dostępne na stronie Teatru Muzycznego The Droshkoov Theatre.

- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona Góra Doradca Finansowy Zielona Góra Zäune Aus Polen - Thor Gubin Skup aut Poznań MOTO-HOME Tanie noclegi Zielona Góra

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(   

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.   

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)