13.3 C
Zielona Góra
wtorek, 30 maja, 2023

Zielonogórscy sportowcy liczą na Twój głos! Zobacz kolejne propozycje zadań do BO 2022

Wiadomości

Zielonogórscy sportowcy nie zawsze potrzebują wielkich stadionów, o czym świadczą zgłoszone zadania do Budżetu Obywatelskiego. Czego więc oczekują? Od dziś można głosować na projekty z Budżetu Obywatelskiego 2022. Sprawdź kolejne propozycje.

Zielonogórscy sportowcy proszę o Twój głos

Zgłoszone przez mieszkańców, a prezentowane dziś przez nas kolejne propozycje zadań do Budżetu Obywatelskiego 2022, to potrzeba polepszenia komfortu dla zielonogórskich sportowców i ich kibiców. Na kogo tym razem możesz oddać swój głos?

Budowa zaplecza socjalno-klubowego dla zielonogórskiej młodzieży tenisowej projekt nr 4

Projekt dotyczy kortów tenisowych przy ul. Sulechowskiej na terenie MOSiR. W ramach działania zaplanowano demontaż starego zaplecza szatniowego, jakim jest kontener z lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Obecne zaplecze jest w bardzo złym stanie i nie może spełniać swojego zadania. W ramach BO planowany jest zakup gotowego nowego zaplecza socjalno-szatniowego z otwartą częścią tylko zadaszoną o charakterze kontenerowym lub postawienie nowego obiektu o podobnym charakterze. Dodatkowo powstałoby oświetlenie nad istniejącymi 6 kortami przyległymi do zabudowy kontenerowej.

Koszt realizacji tego zadania to: 885000 zł

Piłka Nożna To Jest To – zadaszenie trybun na stadionie piłkarskim przy ul. Sulechowskiej – projekt nr 6

To, kolejne zadanie które dotyczy terenu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Sulechowskiej. Tym razem przedmiotem głosowania jest wykonanie zadaszenia dwóch istniejących trybun przy boisku piłkarskim, tzw. Dołku. Dzięki temu przykrytych zostanie łącznie 736 miejsc dla kibiców.

Koszt zadania to 800000 zł

Na zadania z Budżetu Obywatelskiego można głosować już od dziś!

Sprawdźcie również inne propozycje do BO 2022: Zielonogórskie osiedla chcą zmian. oraz BO 2022: Tężnia solankowa, Psi Park, Szlak Street Artu

- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

o Zielonej