20 C
Zielona Góra
sobota, 18 maja, 2024

Zielonogórscy sportowcy liczą na Twój głos! Zobacz kolejne propozycje zadań do BO 2022

Wiadomości

Zielonogórscy sportowcy nie zawsze potrzebują wielkich stadionów, o czym świadczą zgłoszone zadania do Budżetu Obywatelskiego. Czego więc oczekują? Od dziś można głosować na projekty z Budżetu Obywatelskiego 2022. Sprawdź kolejne propozycje.

Zielonogórscy sportowcy proszę o Twój głos

Zgłoszone przez mieszkańców, a prezentowane dziś przez nas kolejne propozycje zadań do Budżetu Obywatelskiego 2022, to potrzeba polepszenia komfortu dla zielonogórskich sportowców i ich kibiców. Na kogo tym razem możesz oddać swój głos?

Budowa zaplecza socjalno-klubowego dla zielonogórskiej młodzieży tenisowej projekt nr 4

Projekt dotyczy kortów tenisowych przy ul. Sulechowskiej na terenie MOSiR. W ramach działania zaplanowano demontaż starego zaplecza szatniowego, jakim jest kontener z lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Obecne zaplecze jest w bardzo złym stanie i nie może spełniać swojego zadania. W ramach BO planowany jest zakup gotowego nowego zaplecza socjalno-szatniowego z otwartą częścią tylko zadaszoną o charakterze kontenerowym lub postawienie nowego obiektu o podobnym charakterze. Dodatkowo powstałoby oświetlenie nad istniejącymi 6 kortami przyległymi do zabudowy kontenerowej.

Koszt realizacji tego zadania to: 885000 zł

Piłka Nożna To Jest To – zadaszenie trybun na stadionie piłkarskim przy ul. Sulechowskiej – projekt nr 6

To, kolejne zadanie które dotyczy terenu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Sulechowskiej. Tym razem przedmiotem głosowania jest wykonanie zadaszenia dwóch istniejących trybun przy boisku piłkarskim, tzw. Dołku. Dzięki temu przykrytych zostanie łącznie 736 miejsc dla kibiców.

Koszt zadania to 800000 zł

Na zadania z Budżetu Obywatelskiego można głosować już od dziś!

Sprawdźcie również inne propozycje do BO 2022: Zielonogórskie osiedla chcą zmian. oraz BO 2022: Tężnia solankowa, Psi Park, Szlak Street Artu

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)