18.3 C
Zielona Góra
sobota, 18 maja, 2024

Bikepark w Zielonej Górze? To możliwe!

Wiadomości

31.05.2021 roku ruszyła kolejna edycja zielonogórskiego budżetu obywatelskiego. Jednym z pomysłów na projekt jest profesjonalny Bikepark. No tak… ale czym jest Bikepark i co dokładnie ma powstać? Jak informuje pomysłodawca – fundacja ORIS z Zielonej Góry:

Chcemy wybudować duży tor pumptrack z kilkoma sekcjami (amatorskie i profesjonalne) oraz skatepark zaprojektowany dla rowerów oraz dla zaawansowanych deskorolkarzy i użytkowników hulajnóg. Wzorem Nowej Soli, chcemy aby i u nas w mieście pojawił się obiekt, na którym mogą trenować rowerzyści.

Poniżej wideo jak wygląda Bikepark w Nowej Soli pod Zieloną Górą.

Gdzie miałby powstać Bikepark?

„Chcemy aby Bikepark powstał na terenie ponad parkingiem strzeżonym nad szkołą podstawową nr 2 (dawne gimnazjum nr 1).”

Projekt wydaje się być ciekawy ale czy zielonogórzanie go poprą? To się okaże już niebawem, na głosowanie zostało bowiem niewiele czasu.

Poniżej zamieszczamy film promocyjny projektu:

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)