16.7 C
Zielona Góra
czwartek, 16 maja, 2024

Jarmark Bożonarodzeniowy 2022 w Zielonej Górze – co będzie się działo?

Wiadomości

Jarmark Bożonarodzeniowy 2022 w Zielonej Górze rusza już 14 grudnia i potrwa do 18 grudnia 2022. Stoiska będą otwarte od godziny 12.00 do 19.00. Sprawdź, co będzie się działo na tegorocznym jarmarku!

Sprawdź również: mimookolicznosci.pl

Jarmark Bożonarodzeniowy w Zielonej Górze

Tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy w Zielonej Górze odbywać się będzie od środy do niedzieli. Stoiska będą rozmieszczone na terenie deptaka oraz wokół zielonogórskiego ratusza. Odwiedzający jarmark będą mogli zakupić na nim świąteczne wyroby, rękodzieła i ozdoby bożonarodzeniowe. W tych dniach odbędą się również dodatkowe wydarzenia towarzyszące.

  • 16 grudnia (piątek) o godzinie 15:00 – Warsztaty rzeźbienia w lodzie.
  • 17 grudnia (sobota) o godzinie 12:00 – Świąteczna strefa Falubaziak.
  • 17 – 18 grudnia (sobota i niedziela) w godzinach 12.00 – 16.00 – Świąteczna warsztatowania.

Wigilia miejska w Zielonej Górze 2022

Moc przedświątecznych atrakcji czeka na zielonogórzan w ostatnim dniu jarmarku. 18 grudnia o godzinie 12.00 rozpocznie się kolędowanie ze Studiem Piosenki Pstryk i Atut. O godzinie 15.00 życzenia mieszkańcom Zielonej Góry, złożą władze miasta oraz biskup diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Odbędzie się również dzielenie się opłatkiem. W tym dniu zorganizowana zostanie Wigilia Miejska i koncert Haliny Benedyk oraz Marco Antonelliego.

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)