22.4 C
Zielona Góra
niedziela, 19 maja, 2024

Sylwester miejski: czekają nas atrakcje i zmiany organizacji ruchu

Wiadomości

Sylwester miejski 2021/2022 odbędzie się – ta decyzja zapadała już kilka tygodni temu.Teraz prezydent miasta oficjalnie zaprasza mieszkańców do wspólnej zabawy. Sprawdź, jak będzie wyglądał miejski sylwester w Zielonej Górze!

Sylwester miejski z atrakcjami

Impreza, tradycyjnie odbędzie się na parkingu przy Centrum Biznesu. Tam powstanie scena na której odbędzie się Sylwestrowa Dyskoteka Dorosłego Człowieka. O oprawę muzyczną do której bawić się będą mieszkańcy, zadbają w muzycznym pojedynku: DJ Paweł „Bamse” Jakubowski i DJ Tomasz „Osa” Oszmiański. Będzie również pokaz grupy Karmazyn Fireshow oraz pokaz pirotechniczny, podczas świętowania wejścia w Nowy Rok.

Sylwesterowa zabawa rozpocznie się 31 grudnia 2021 o godz. 22.00, a zakończy 1 stycznia 2022 o 1:00.

Sylwesterowa zabawa ma być bezpieczna

Magistrat nie zapomina, że wciąż trwa epidemia koronawirusa, dlatego miejski sylwester ma odbyć się zgodnie z obowiązującymi zasadami reżimu sanitarnego. Przestrzegany ma być podczas imprezy dystans społeczny, a uczestników obowiązuje maseczka na twarzy oraz dezynfekcja rąk.

Zobacz również: Sylwester w Zielonej Górze

Sylwester miejski: zmiany organizacji ruchu

Sylwestrowa zabawa niesie ze sobą konieczność wprowadzenia chwilowych zmian. Jak podaje Urząd Miasta w Zielonej Górze, ulica Bohaterów Westerplatte zostanie zamknięta dla ruchu kołowego na odcinku od ulicy Ułańskiej do ulicy Kupieckiej. Tymczasowe wyłączenie ulicy z ruchu samochodowego nastąpi w dniu 31.12.2021 r. od godziny 21:30 do godziny 3:00 dnia 01.01.2022 r.

Wyłączenie ulicy Bohaterów Westerplatte z ruchu drogowego, obejmuje również autobusy. MZK w Zielonej Górze informuje, że autobusy linii nocnej N3 pojadą objazdem przez ulicę Dworcową i Kupiecką. Przystanek „Centrum” w obu kierunkach, będzie nieczynny od godz. 21:30 dnia 31.12.2021, do godziny 3:00 dnia 1.01.2022r.

 Sprawdź również: Kursowanie autobusów MZK w okresie świątecznym i noworocznym

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)