17.1 C
Zielona Góra
sobota, 23 września, 2023

W Zielonej Górze powstała druga Jadłodzielnia! Gdzie się znajduje?

Wiadomości

W Zielonej Górze mamy już dwie Jadłodzielnie. Pierwsza powstała w roku 2017 i znajduje się przy ul. Moniuszki 35, a od wczoraj mieszkańcy miasta mają możliwość wspierać drugi punkt inicjatywy dzielenia się żywnością.

W Zielonej Górzy mamy drugą Jadłodzielnię

Wczoraj (10.04.2022r.) w Zielonej Górze została uruchomiona druga Jadłodzielnia, która znajduje się na Osiedlu Zacisze na terenie posesji nr 24 przy ul. Porzeczkowej. Mieszkańcy miasta mogą przynosić tam nieprzeterminowane, zdatne do spożycia jedzenie jak: owoce, warzywa, surowe mięso, gotowe obiady, przetwory, nabiał. Wszystko to, co zalega w naszej lodówce można przynosić do obu punktów i oczywiście wziąć z szafy coś dla siebie. I chociaż Jadłodzielnia cieszy się zainteresowaniem mieszkańców, którzy aktywnie z niej korzystają to wciąż potrzebni są ratownicy żywności, czyli wolontariusze którzy zaangażują się w dbanie o sprawne funkcjonowanie punktów. Osoby zainteresowane pomocą mogą zgłaszać się do organizatorów Jadłodzielni. Szczegóły na Jadłodzielnia Zielona Góra na Facebooku.

- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona Góra Doradca Finansowy Zielona Góra Zäune Aus Polen - Thor Gubin Skup aut Poznań MOTO-HOME Tanie noclegi Zielona Góra

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(   

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.   

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)