7.4 C
Zielona Góra
wtorek, 23 kwietnia, 2024

W Zielonej Górze powstała druga Jadłodzielnia! Gdzie się znajduje?

Wiadomości

W Zielonej Górze mamy już dwie Jadłodzielnie. Pierwsza powstała w roku 2017 i znajduje się przy ul. Moniuszki 35, a od wczoraj mieszkańcy miasta mają możliwość wspierać drugi punkt inicjatywy dzielenia się żywnością.

W Zielonej Górzy mamy drugą Jadłodzielnię

Wczoraj (10.04.2022r.) w Zielonej Górze została uruchomiona druga Jadłodzielnia, która znajduje się na Osiedlu Zacisze na terenie posesji nr 24 przy ul. Porzeczkowej. Mieszkańcy miasta mogą przynosić tam nieprzeterminowane, zdatne do spożycia jedzenie jak: owoce, warzywa, surowe mięso, gotowe obiady, przetwory, nabiał. Wszystko to, co zalega w naszej lodówce można przynosić do obu punktów i oczywiście wziąć z szafy coś dla siebie. I chociaż Jadłodzielnia cieszy się zainteresowaniem mieszkańców, którzy aktywnie z niej korzystają to wciąż potrzebni są ratownicy żywności, czyli wolontariusze którzy zaangażują się w dbanie o sprawne funkcjonowanie punktów. Osoby zainteresowane pomocą mogą zgłaszać się do organizatorów Jadłodzielni. Szczegóły na Jadłodzielnia Zielona Góra na Facebooku.

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)