-1.8 C
Zielona Góra
poniedziałek, 4 grudnia, 2023

Zielonogórskie Stowarzyszenie Jazzowe zaprasza na koncert i wystawę fotografii muzycznych

Wiadomości

Zielonogórskie Stowarzyszenie Jazzowe i Biblioteka Norwida zapraszają na koncert i wystawę fotografii „Obiektywnie skoncertowani III. Fotografie muzyczne”. Wydarzenie odbędzie się w środę (20.10.21r.) o godzinie 17:30 w Bibliotece Norwida w Zielonej Górze.

Zielonogórskie Stowarzyszenie Jazzowe szykuje jazzową ucztę

Środowy wieczór zapowiada się podwójnie muzycznie. Podczas otwarcia wernisażu będzie można nie tylko podziwiać fotografie, ale również zasłuchać się w jazzie. Wydarzenie rozpocznie występ Jazz Trio studentów Instytutu Muzyki Uniwersytetu Zielonogórskiego. Autorem zdjęć wystawy jest Krzysztof Niźnik amator fotografii i miłośnik muzyki jazzowej. Zadebiutował w 2011 r. w ODT Światowid, przedstawiając zdobienia architektoniczne w postaci przetworzonych twarzy. Swoje fotografie prezentował na indywidualnych wystawach we Wrocławiu i innych miastach Dolnego Śląska. „Obiektywnie skoncertowani III” to foto-impresje uchwycone w ciągu ostatnich kilkunastu lat podczas koncertów jazzowych. Zarówno tych na rodzimym gruncie, jak i za granicą. Wydarzenie odbywa się w ramach XXVII Festiwalu Green Town of Jazz.

Zobacz również: Biblioteka Norwida zaprasza do świata Harry’ego Pottera

- Reklama -

Wydarzenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOMETanie noclegi Zielona Góra

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)