13.3 C
Zielona Góra
wtorek, 30 maja, 2023

Szklana Pułapka zaprasza na mangę

Wiadomości

Szklana Pułapka, czyli zielonogórska mediateka należąca do Biblioteki Norwida, zaprasza na „Mangowe pogaduchy”. To pierwsze wydarzenie z tej serii, które debiutuje w zielonogórskiej książnicy. Założeniem mediateki jest stworzenie w Zielonej Górze miejsca dla miłośników japońskich komiksów, a „Mangowe pogaduchy” mają pomóc zrealizować ten cel.

Szklana Pułapka celuje w Mangę

Mangowe pogaduchy to nie takie zwyczajne spotkanie z mangą. Wydarzenie potrwa przez cały dzień otwarcia Szklanej Pułapki. W planach jest rozmowa na temat mangowych tytułów, autorów, ilustratorów, ale także wspólne rysowanie i składanie origami. Wstęp na wydarzenie jest otwarty, czyli bez zapisów, a dołączyć może do niego każdy bez względu na wiek. Manga w końcu zrzesza miłośników z całego świata, zarówno tych młodszych, jak i starszych. Komiksy dostępne są również do wypożyczenia w innych filiach Biblioteki Norwida, jak m.in. mediateka Góra Mediów i Biblioteka Pana Kleksa.

Wydarzenie „Mangowe pogaduchy” odbędzie się w poniedziałek 18.10.2021 w godzinach 12.00-18.00 w mediatece Szklana Pułapka (Zielonogórska Palmiarnia).

- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

o Zielonej