20.4 C
Zielona Góra
niedziela, 19 maja, 2024

Szklana Pułapka zaprasza na mangę

Wiadomości

Szklana Pułapka, czyli zielonogórska mediateka należąca do Biblioteki Norwida, zaprasza na „Mangowe pogaduchy”. To pierwsze wydarzenie z tej serii, które debiutuje w zielonogórskiej książnicy. Założeniem mediateki jest stworzenie w Zielonej Górze miejsca dla miłośników japońskich komiksów, a „Mangowe pogaduchy” mają pomóc zrealizować ten cel.

Szklana Pułapka celuje w Mangę

Mangowe pogaduchy to nie takie zwyczajne spotkanie z mangą. Wydarzenie potrwa przez cały dzień otwarcia Szklanej Pułapki. W planach jest rozmowa na temat mangowych tytułów, autorów, ilustratorów, ale także wspólne rysowanie i składanie origami. Wstęp na wydarzenie jest otwarty, czyli bez zapisów, a dołączyć może do niego każdy bez względu na wiek. Manga w końcu zrzesza miłośników z całego świata, zarówno tych młodszych, jak i starszych. Komiksy dostępne są również do wypożyczenia w innych filiach Biblioteki Norwida, jak m.in. mediateka Góra Mediów i Biblioteka Pana Kleksa.

Wydarzenie „Mangowe pogaduchy” odbędzie się w poniedziałek 18.10.2021 w godzinach 12.00-18.00 w mediatece Szklana Pułapka (Zielonogórska Palmiarnia).

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)