12.4 C
Zielona Góra
niedziela, 3 marca, 2024

Loty do Lwowa odwołane! Port Lotniczy Zielona Góra anuluje rejsy

Wiadomości

Loty do Lwowa zostały odwołane. Dziś 24 lutego 2022 roku o godzinie 5 rano siły zbrojne Rosji zaatakowały granicę ukraińską. Zaatakowane zostały punkty kontrolne przy użyciu m.in. pojazdów opancerzonych i wyrzutni rakietowych. Do eksplozji doszło w największych ukraińskich miastach, m.in.: w Kijowie i Charkowie.

Loty do Lwowa odwołane

Jak informuje Urząd Marszałkowski w Zielonej Górze, PLL LOT odwołał wszystkie loty z Polski na Ukrainę. Skasowane zostały zatem wszystkie rejsy do Lwowa, Kijowa oraz Odessy. W związku z zamknięciem przestrzeni lotniczej z powodu ataku zbrojnego Rosji na Ukrainę, Port Lotniczy Zielona Góra-Babimost odwołał planowany dzisiejszy rejs na Ukrainę oraz piątkowy rejs powrotny.

Prezydent Janusz Kubicki, zaprasza wszystkich mieszkańców miasta do wzięcia udziału w wiecu wsparcia dla Ukrainy – Razem z Ukrainą. Wydarzenie odbędzie się dziś o godzinie 19.00 przed Filharmonią Zielonogórską.

- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOMETanie noclegi Zielona Góra

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)