15.4 C
Zielona Góra
poniedziałek, 25 września, 2023

Loty do Lwowa odwołane! Port Lotniczy Zielona Góra anuluje rejsy

Wiadomości

Loty do Lwowa zostały odwołane. Dziś 24 lutego 2022 roku o godzinie 5 rano siły zbrojne Rosji zaatakowały granicę ukraińską. Zaatakowane zostały punkty kontrolne przy użyciu m.in. pojazdów opancerzonych i wyrzutni rakietowych. Do eksplozji doszło w największych ukraińskich miastach, m.in.: w Kijowie i Charkowie.

Loty do Lwowa odwołane

Jak informuje Urząd Marszałkowski w Zielonej Górze, PLL LOT odwołał wszystkie loty z Polski na Ukrainę. Skasowane zostały zatem wszystkie rejsy do Lwowa, Kijowa oraz Odessy. W związku z zamknięciem przestrzeni lotniczej z powodu ataku zbrojnego Rosji na Ukrainę, Port Lotniczy Zielona Góra-Babimost odwołał planowany dzisiejszy rejs na Ukrainę oraz piątkowy rejs powrotny.

Prezydent Janusz Kubicki, zaprasza wszystkich mieszkańców miasta do wzięcia udziału w wiecu wsparcia dla Ukrainy – Razem z Ukrainą. Wydarzenie odbędzie się dziś o godzinie 19.00 przed Filharmonią Zielonogórską.

- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona Góra Doradca Finansowy Zielona Góra Zäune Aus Polen - Thor Gubin Skup aut Poznań MOTO-HOME Tanie noclegi Zielona Góra

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(   

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.   

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)