14.4 C
Zielona Góra
środa, 19 czerwca, 2024

Loty do Lwowa odwołane! Port Lotniczy Zielona Góra anuluje rejsy

Wiadomości

Loty do Lwowa zostały odwołane. Dziś 24 lutego 2022 roku o godzinie 5 rano siły zbrojne Rosji zaatakowały granicę ukraińską. Zaatakowane zostały punkty kontrolne przy użyciu m.in. pojazdów opancerzonych i wyrzutni rakietowych. Do eksplozji doszło w największych ukraińskich miastach, m.in.: w Kijowie i Charkowie.

Loty do Lwowa odwołane

Jak informuje Urząd Marszałkowski w Zielonej Górze, PLL LOT odwołał wszystkie loty z Polski na Ukrainę. Skasowane zostały zatem wszystkie rejsy do Lwowa, Kijowa oraz Odessy. W związku z zamknięciem przestrzeni lotniczej z powodu ataku zbrojnego Rosji na Ukrainę, Port Lotniczy Zielona Góra-Babimost odwołał planowany dzisiejszy rejs na Ukrainę oraz piątkowy rejs powrotny.

Prezydent Janusz Kubicki, zaprasza wszystkich mieszkańców miasta do wzięcia udziału w wiecu wsparcia dla Ukrainy – Razem z Ukrainą. Wydarzenie odbędzie się dziś o godzinie 19.00 przed Filharmonią Zielonogórską.

Maja Michalczyk
Maja Michalczykhttps://zielonogorski.pl/
Jako Maja Michalczyk, redaktorka Zielonogórski.pl, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do Zielonej Góry skłoniły mnie do stworzenia miejsca, gdzie każdy mieszkaniec może znaleźć coś dla siebie. Od najświeższych wiadomości z regionu, przez kulturalne wydarzenia, aż po informacje o inwestycjach i kryminalnych zagadkach, pragnęłam, aby ten portal był mostem łączącym społeczność. Moja kariera rozpoczęła się od małego bloga, na którym pisałam o lokalnych NGO i akcjach charytatywnych, z czasem jednak zrozumiałam, że mogę zrobić więcej, tworząc platformę pełną ważnych treści. Praca nad portalem nauczyła mnie, jak istotna jest różnorodność tematyczna - od sportu, przez biznes, po politykę. Każdy dzień to nowe wyzwania, ale dzięki wsparciu społeczności i ciągłemu dążeniu do rozwoju, Zielonogórski.pl stale się rozwija, będąc wiernym obrazem dynamiki życia w Zielonej Górze.
- Reklama -

Wydarzenia

- Reklama -

Partnerzy

Strony internetowe Zielona GóraDoradca Finansowy Zielona GóraZäune Aus Polen - Thor GubinSkup aut Poznań MOTO-HOME

o Zielonej

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)